HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

CAT FİLO arkasında deneyimli ve uzman profesyoneller,teknolojinin tüm olanaklarını hizmetlere yansıtan bir altyapı, kurumsal ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına bire bir çözüm üretme yetkinliği ve genç modellerden oluşan bir araç parkıdır.

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdendir.

Operasyonel ve bireysel kiralama süreçlerine hakim, sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz. Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirmek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkmak, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur.

Yaptığımız işi kısaca; "Güvenilir Çözüm Ortaklığı" olarak tanımlarız.

Misyon

CAT FİLO olarak iyi kurulmuş, kusursuz işleyen bir sistem olmak, eşsiz bir müşteri deneyimi ve memnuniyeti sunmak...

Vizyon

Mükemmel müşteri deneyimi ve memnuniyeti ile güçlü iş modeli...


CAT FİLO'nun Avantajları

CAT Filo Kiralama hizmeti sayesinde asıl işinize odaklanırken, araç alımı için kredi kaynağı yaratmaya; sigorta, bakım, vergiler vb. maliyetleri takip etmeye ve filo yönetimi için zaman ayırmaya; aracı 2. elde satarken doğabilecek riskler için endişelenmeye gerek duymazsınız.

İhtiyacınız tek bir araç dahi olsa, tüm Türkiye’de aynı kaliteli hizmet anlayışı ile operasyonel kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Tümünü Gör